Nieuwsberichten


Het laatste nieuws:

[31-03] Reactie op CDA
[31-03] De A4 en OGP
[14-03] Wie met wie?
[08-03] Raadslid Midden-Delfland krijgt onderscheiding
[08-03] OGP voorzitter Govert van Oord over de verkiezingsu
[02-03] D66'ers geven stemadvies voor OGP
[02-03] OGP'ers houden warmloop estafette door de gemeente
[02-03] Groenlinksers geven stemadvies voor OGP
Nieuws


Prunussen in Maasland: de beuk erin? [08.10.2008]

De bewoners van de Slot de Houvelaan maken zich ernstig zorgen over de toekomst van de fraaie prunussen aan hun singel. Zij hebben bericht ontvangen dat deze bomen gekapt gaan worden.
Nu heeft de gemeente een Groenbeheersplan. Hierin wordt aangegeven dat aan de bewoners gevraagd wordt mee te denken als de plantsoenen in hun omgeving opgeknapt gaan worden. Op zich vindt OGP dat een prima beleid. En op papier ziet de procedure er goed uit.
Helaas blijkt dat de uitvoering van het groenbeleid nogal eens te wensen overlaat. Het gevolg is dat bewoners geconfronteerd worden met plannen waar ze niet van af weten en waar ze zich niet in kunnen vinden. Dat was eerder het geval bij de Ingeland en nu weer bij de Slot de Houvelaan in Maasland. In de Ingeland zijn, na protest van de bewoners, de plannen aangepast en iedereen is tevreden over het nieuwe groen in de wijk. Ik hoop dat het in de Slot de Houvelaan nu ook allemaal in orde komt. Het zou goed zijn als het college de communicatie over hun groenplannen echt uitvoert zoals in het beleidsplan is afgesproken. Dat zal veel onrust bij de bewoners voorkomen!

Lydia van der Kieft


Er zijn nog geen reacties op dit bericht

Reageren op nieuwsberichten is uit veiligheidsredenen tijdelijk niet mogelijk

Terug naar nieuwsoverzicht

Ideeënbus



Update

De website is voor het laatst bijgewerkt op:
31 maart 2010

Teller