Nieuwsberichten
Het laatste nieuws:
[31-03] Reactie op CDA [31-03] De A4 en OGP [14-03] Wie met wie? [08-03] Raadslid Midden-Delfland krijgt onderscheiding [08-03] OGP voorzitter Govert van Oord over de verkiezingsu [02-03] D66'ers geven stemadvies voor OGP [02-03] OGP'ers houden warmloop estafette door de gemeente [02-03] Groenlinksers geven stemadvies voor OGP |
Nieuws
|
Weinig daadkracht bij Vitale Dorpen [04.12.2008] Het begon zo veelbelovend, de aanpak van Vitale Dorpen, nu een jaar geleden. De ‘fris- en meedenkers’ hebben er veel tijd aan besteed. OGP had waardering voor het proces. Echter van de mooie dromen die zijn opgetekend blijkt maar weinig over te blijven. Het college weet ze niet in daadkracht om te zetten. Vorige week besprak de raadscommissie het uitvoeringsprogramma ‘Vitale Dorpen’. Eigenlijk vond OGP dat dit eerst met de deelnemers besproken moest worden, maar dat idee kreeg geen steun van de andere partijen.
Het uitvoeringsprogramma bevat zesentwintig projecten. Echter verreweg de meeste daarvan vallen onder de ‘Gebiedsvisie Midden-Delfland’ en zijn in het geheel niet nieuw. Eigenlijk zijn er maar twee projecten bij die direct uit het ‘droombeeld’ komen, te weten een onderzoek naar de bevaarbaarheidheid van een rondje Maasland en het organiseren van een jaarlijkse jongerendag. Een magere oogst.
Wat OGP echt in het uitvoeringsprogramma vindt ontbreken is de ondersteuning van de verenigingen. In het droombeeld werd er juist veel nadruk gelegd op de belangrijke rol die de verenigingen spelen in onze dorpsgemeenschappen. Na een opmerking van OGP hierover zei de wethouder toe dat zij dit alsnog op zal nemen. Wij zijn benieuwd of dit nog wat oplevert!
Marjan Pols
Lydia van der Kieft
Fractie OGP
| Er zijn nog geen reacties op dit bericht |
|
Terug naar nieuwsoverzicht |
|
Ideeënbus

Update
De website is voor het laatst bijgewerkt op:
31 maart 2010
Teller
|